Podzim, Labe a KOI podruhé

Svou druhou výpravu jsem podnikl opět na malé Labe s tím, že to bude zároveň má poslední výprava na této vodě a pak zbytek sezóny odchytám na velkém Labi.
Autor: Roman Obruča
07.12.2018 | 17:39 hod. Přečtěno: 399 x
Tuto výpravu jsem naplánoval na dvě noci. Rozhodl jsem se, že nebudu zakrmovat, ale pouze položím samotnou nástrahu s PVA návnadou. Důvodem byla jednak stále velká aktivita malých násadových kaprů a pak jsem chtěl vše vsadit na jednu kartu a nechat nástrahu čekat, pokud možno na trofejní rybu. Proto jsem se vydal chytat do místa v úseku malého Labe, které již několikrát vydalo krásnou rybu, ale je zde nutné přesně vyskládat svou montáž. Poslední ráno mi po nesmělém propípnutí hlásiče zůstal prohnutý prut k hladině a mě bylo jasné, že Fanatica KOI opět sklapnula svou past a poslala mi do podložky masivního válečníka o váze 22 kg +. Přeji všem slušným rybářům krásné chvíle u vody.
Svou druhou výpravu jsem podnikl opět na malé Labe s tím, že to bude zároveň má poslední výprava na této vodě a pak zbytek sezóny odchytám na velkém Labi.
Autor: Roman Obruča      07.12.2018 | 17:39 hod.      Přečtěno: 399 x
Tuto výpravu jsem naplánoval na dvě noci. Rozhodl jsem se, že nebudu zakrmovat, ale pouze položím samotnou nástrahu s PVA návnadou. Důvodem byla jednak stále velká aktivita malých násadových kaprů a pak jsem chtěl vše vsadit na jednu kartu a nechat nástrahu čekat, pokud možno na trofejní rybu. Proto jsem se vydal chytat do místa v úseku malého Labe, které již několikrát vydalo krásnou rybu, ale je zde nutné přesně vyskládat svou montáž. Poslední ráno mi po nesmělém propípnutí hlásiče zůstal prohnutý prut k hladině a mě bylo jasné, že Fanatica KOI opět sklapnula svou past a poslala mi do podložky masivního válečníka o váze 22 kg +. Přeji všem slušným rybářům krásné chvíle u vody.Tipy z našeho e-shopu
Mikbaits katalog 2019 Katalog
2019