Prosinec 2020

Kvůli nedostatku času jsem se skoro vůbec nedostal k vodě. Takže jsem rád, že jsem mohl vyrazit aspoň na dvě noci k řece.
Autor: Daniel Žalud
10.03.2021 | 08:44 hod. Přečtěno: 233 x
Abych řekl pravdu, nic extra jsem od toho neočekával, ale opak byl pravdou. Za dva dny se mi povedlo něco neskutečného. Dohromady 20 záběrů, ačkoliv 16 záběrů bylo od cejnů a násadových kapříků, na tuto krátkou výpravu nezapomenu. Bohužel o jednu slušnou rybu jsem přišel, protože projela vším možným co našla na dně. Co už, to ke kaprařině patří. Nakonec se mi podařilo úspěšně zdolat tři krásný zimní kapry a zároveň se mi podařilo něco neuvěřitelného. Že chytím v prosinci kapra s váhou přes 24kg, můj nový osobák, mě ani ve snu nenapadlo! Co se týče nástrah, tak jsem vsadil na jistotu. Tou je WS2 a Pikantní švestka v 20mm.
Kvůli nedostatku času jsem se skoro vůbec nedostal k vodě. Takže jsem rád, že jsem mohl vyrazit aspoň na dvě noci k řece.
Autor: Daniel Žalud      10.03.2021 | 08:44 hod.      Přečtěno: 233 x
Abych řekl pravdu, nic extra jsem od toho neočekával, ale opak byl pravdou. Za dva dny se mi povedlo něco neskutečného. Dohromady 20 záběrů, ačkoliv 16 záběrů bylo od cejnů a násadových kapříků, na tuto krátkou výpravu nezapomenu. Bohužel o jednu slušnou rybu jsem přišel, protože projela vším možným co našla na dně. Co už, to ke kaprařině patří. Nakonec se mi podařilo úspěšně zdolat tři krásný zimní kapry a zároveň se mi podařilo něco neuvěřitelného. Že chytím v prosinci kapra s váhou přes 24kg, můj nový osobák, mě ani ve snu nenapadlo! Co se týče nástrah, tak jsem vsadil na jistotu. Tou je WS2 a Pikantní švestka v 20mm.Tipy z našeho e-shopu
Katalog
2020