Sezóna 2019

Zdravím, hlásím se s krátkým shrnutím loňské sezóny, kterou jsem zachraňoval skoro až na podzim a přikládám pár fotek z mého snažení.
Autor: Jan Lébl
03.02.2020 | 09:46 hod. Přečtěno: 77 x
Celé jaro a léto se neslo v duchu násaďáků, ale nepolevoval jsem a věřil, že se to zlomí. S příchodem září začlo aspoň trošku "kapat" a sem tam jsem chytil nějakou lepší šupinu. Dokonce sezóny jsem to už sice nespasil a nenachytal žádné mohykany, ale zachránil jsem sezonu od naprostého propadáku :D. Lovil jsem jako vždy revíry poblíž mého domova (KV kraj) a s bráchou jsme uskutečnili dvě týdenní výpravy na Orlík (Jaro, Podzim), které byli spíše poznávací a věřím, že v budoucnu tyto poznatky zužitkujeme. Nyní už plánuji, co vyvedu v sezoně právě začínající..... Přeji všem, ať se Vám u vody daří a užívejte si tyto krásné chvilky. Mějte se krásně a Petrův Zdar.
Zdravím, hlásím se s krátkým shrnutím loňské sezóny, kterou jsem zachraňoval skoro až na podzim a přikládám pár fotek z mého snažení.
Autor: Jan Lébl      03.02.2020 | 09:46 hod.      Přečtěno: 77 x
Celé jaro a léto se neslo v duchu násaďáků, ale nepolevoval jsem a věřil, že se to zlomí. S příchodem září začlo aspoň trošku "kapat" a sem tam jsem chytil nějakou lepší šupinu. Dokonce sezóny jsem to už sice nespasil a nenachytal žádné mohykany, ale zachránil jsem sezonu od naprostého propadáku :D. Lovil jsem jako vždy revíry poblíž mého domova (KV kraj) a s bráchou jsme uskutečnili dvě týdenní výpravy na Orlík (Jaro, Podzim), které byli spíše poznávací a věřím, že v budoucnu tyto poznatky zužitkujeme. Nyní už plánuji, co vyvedu v sezoně právě začínající..... Přeji všem, ať se Vám u vody daří a užívejte si tyto krásné chvilky. Mějte se krásně a Petrův Zdar.Tipy z našeho e-shopu
Mikbaits katalog 2019 Katalog
2019