Registrace

Registrační údaje nebudou nikde zveřejněné a ani nebudou postupovány dalším subjektům. Slouží výhradně jako přihlašovací údaje a také jako dodací či fakturační údaje pro nákupy v e-shopu.

Osobní informace
* Jméno:
* Příjmení:
* Mobil:
* E-mail:
Přihlasovací údaje
* Heslo:
- minimálne 6 znaků
* Potvrdit heslo:
Fakturační údaje (pro nákup na e-shopu)
Společnost:
* Ulice, č. domu:
* Město:
* PSČ:
IČO:
DIČ:
IČ DPH:
* Stát:
Doručovací údaje (pro nákup na e-shopu)
Společnost:
* Ulice, č. domu:
* Město:
* PSČ:
IČO:
DIČ:
IČ DPH:
* Stát:
Chci být členem týmu
Vyberte tým:

Informace
Do Ladies teamu, který podporuje ženy rybářky chytající způsobem „Chyť a pusť“, se mohou hlásit slečny, ženy a dámy bez ohledu na věk. Stačí vyplnit tuto registraci a po přihlášení i veřejný profil, kde do části „O mně“ napíšete o svých rybářských zážitcích či zkušenostech. Dolů pak přidáte pár fotografií úlovků. Tím se stanete členkou Mikbaits ladies teamu a jako uvítací dárek vám pošleme nášivku. Ze zaregistrovaných rybářek vybíráme ty, které získají vstupní odměnu (volný výběr návnad Mikbaits v hodnotě 2000 Kč), tričko Ladies teamu a celoroční 20% slevu na produkty Mikbaits. Hodnotíme především zájem o lov kaprů, zkušenosti, četnost pobytu u vody, dosažené výsledky, kvalitu fotografií atd. Počet vybíraných a četnost výběru není pevně stanovena, jde o to zaujmout, abychom se rozhodli podpořit právě vás. Co víc, těm nejlepším může být sleva prodloužena i na další roky nebo dokonce vylepšena.
Členky ladies teamu jsou automaticky i členem fans teamu, takže mohou sbírat body ve fans programu a účastnit se dalších soutěží.
Informace
Mikbaits junior teamu, který má za cíl podporovat mladé rybáře a rybářky chytající způsobem „Chyť a pusť“, se mohou přihlásit čeští a slovenští rybáři(ky) od 10 do 25 let. Stačí vyplnit tuto registraci a po přihlášení i veřejný profil, kde do části „O mně“ napíšete o svých rybářských zážitcích či zkušenostech. Dolů pak přidáte pár fotografií úlovků. Tím se stanete členem Mikbaits junior teamu - jako uvítací dárek vám pošleme nášivku. Ze zaregistrovaných členů každý rok během února/března vybíráme 10, kteří získají jednorázovou odměnu (volný výběr návnad Mikbaits v hodnotě 2000 Kč) a celoroční 20% slevu na produkty Mikbaits a zastoupených značek. Vybrané vždy informujeme prostřednictvím mailu. Hodnotící kritérium je kvalita veřejného profilu (text, foto, ...) a především aktivita v oblasti kaprařiny (příspěvky ve Zprávách od vody, články, videa, závodní úspěchy atd.). Registrovaný člen může být vybrán už v prvním roce přihlášení, nebo se to může podařit až v dalších letech (není třeba se znovu registrovat). Je jen na vás, jak k tomu přistoupíte. Čím budete aktivnější, tím větší šance, že vybereme právě vás. Co víc, těm nejlepším může být sleva prodloužena i na další roky nebo dokonce vylepšena.
Členové junior teamu jsou automaticky i členem fans teamu, takže mohou sbírat body ve fans programu a účastnit se dalších soutěží.
* Anti-spam kontrola: