Podzim, Labe a KOI počtvrté

Mou další podzimní výpravu jsem opět podnikl na velké Labe. Tentokrát mi doprovod dělal kamarád a výborný rybář, Pavlík Janula.
Autor: Roman Obruča
07.01.2019 | 12:19 hod. Přečtěno: 255 x
Výpravu jsme si naplánovali na pět dní s tím, že první dva dny dáme na našem starém známém místě a pak se přesuneme na nové, kde jsme věřili také v úspěch. Kapři však nebyli při chuti a moc nespolupracovali, spíše jejich bratranci tloušti byli jako vždy hladovci. Teprve poslední dva dny se ke slovu začínaly dostávat záběry od kaprů, proto padlo rozhodnutí si výpravu prodloužit ještě o jeden den. To se nakonec ukázalo jako správná volba, kdy během dne nám oboum přišli lepší kapři okolo 10 až 13 kg. Ráno těsně před odjezdem musela mít Fanatica KOI opět poslední slovo. Tentokrát do své pasti zamkla šupináče o váze 20,30 kg. Po skončeném souboji mi rybu podebral kamarád a radost obou byla na světě. Radost to byla o to větší, že jsem ji mohl sdílet s parťákem, který Vám upřímně přeje úspěch a chová se tak, aby jste si ho co nejvíce užil. Bohužel kdysi jsem si od vody odvážel i opačnou, smutnou a hořkou zkušenost, kdy rádoby kamarád vám dokázal vaši radost pošlapat jen proto, že trpěl nevyléčitelnou nemocí závisti a nepřejícnosti. Dnes už je vše naštěstí minulost, protože opustil řady a skvělé zázemí u f. Mikbaits a šel lék na svou nemoc hledat k jiné firmě. Rád bych popřál všem slušným rybářům krásné Vánoce a mnoho úspěchů v novém roce.
Mou další podzimní výpravu jsem opět podnikl na velké Labe. Tentokrát mi doprovod dělal kamarád a výborný rybář, Pavlík Janula.
Autor: Roman Obruča      07.01.2019 | 12:19 hod.      Přečtěno: 255 x
Výpravu jsme si naplánovali na pět dní s tím, že první dva dny dáme na našem starém známém místě a pak se přesuneme na nové, kde jsme věřili také v úspěch. Kapři však nebyli při chuti a moc nespolupracovali, spíše jejich bratranci tloušti byli jako vždy hladovci. Teprve poslední dva dny se ke slovu začínaly dostávat záběry od kaprů, proto padlo rozhodnutí si výpravu prodloužit ještě o jeden den. To se nakonec ukázalo jako správná volba, kdy během dne nám oboum přišli lepší kapři okolo 10 až 13 kg. Ráno těsně před odjezdem musela mít Fanatica KOI opět poslední slovo. Tentokrát do své pasti zamkla šupináče o váze 20,30 kg. Po skončeném souboji mi rybu podebral kamarád a radost obou byla na světě. Radost to byla o to větší, že jsem ji mohl sdílet s parťákem, který Vám upřímně přeje úspěch a chová se tak, aby jste si ho co nejvíce užil. Bohužel kdysi jsem si od vody odvážel i opačnou, smutnou a hořkou zkušenost, kdy rádoby kamarád vám dokázal vaši radost pošlapat jen proto, že trpěl nevyléčitelnou nemocí závisti a nepřejícnosti. Dnes už je vše naštěstí minulost, protože opustil řady a skvělé zázemí u f. Mikbaits a šel lék na svou nemoc hledat k jiné firmě. Rád bych popřál všem slušným rybářům krásné Vánoce a mnoho úspěchů v novém roce.Tipy z našeho e-shopu
Mikbaits katalog 2019 Katalog
2019